1. Hesap detayları
Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yap

E-posta

İsim

Şifre Minimum 6 karakter

Evet, Hüküm ve Şartları kabul ediyorum
Devam et
Ödeme bilgileri
Aylık Premium Üyelik Üyelik Aylık Premium Üyelik

Bu üyelik ile 30 gün boyunca Flov Online'daki tüm yoga akışlarına, meditasyon derslerine, yayındaki ay ritüeline, Sabah Ritüeli Serisi'ne ve mantralara erişim alıyorsun. Bu süre içinde üyeliğine dahil olan tüm sınırsız izleyebilir, dilediğin kadar tekrarlayabilirsin. Ders kataloğumuz yeni eklenen derslerle genişliyor!


Programları takip ederek günün dersini yapabilir, veya dersleri kendi seviyene, tercih ettiğin tempo ve süreye göre filtreleyerek seçebilirsin.

Bu üyeliği websitemiz veya app üzerinden başlatabilirsin. Web'den başlattığın üyeliğini app'ten hesabına giriş yaparak kullanabileceksin💖


Üyeliğin her ay otomatik olarak yenilenir. İstediğin zaman "Ayarlar"dan iptal edebilirsin. İptal ettiğinde kalan günlerin boyunca Flov Online'ı kullanmaya devam edebilirsin.


Bu paket sadece kullanacak kişi tarafından satın alınmalıdır. Hediye olarak almak istiyorsan sayfanın aşağıdaki "Hediye Kartı Satın Al" butonuna tıklayabilirsin 🌚 Hediye kartı satın aldığında sadece hediye edeceğin tutar senden tahsil edilir. Hediye ettiğin arkadaşın hediye bakiyesi bittiğinde erişimini devam ettirmek isterse kendisi ödeme yapmalıdır.


Toplam
₺149,00
/ay