1. Hesap detayları
Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yap

E-posta

İsim

Şifre Minimum 6 karakter

Evet, Hüküm ve Şartları kabul ediyorum
Devam et
Ödeme bilgileri
Sadece Meditasyon Üyeliği Üyelik Sadece Meditasyon Üyeliği

Bu üyelik ile 30 gün boyunca Flov Online'daki tüm meditasyon derslerine ve yayındaki ay ritüeline erişim alıyorsun. Bu süre içinde dersleri ve yayında olan ay ritüelini sınırsız izleyebilir, dilediğin kadar tekrarlayabilirsin. Ders kataloğumuz yeni eklenen derslerle genişliyor!


Bu üyeliği sadece websitemiz üzerinden başlatabilirsin. Endişen olmasın, app'ten hesabına giriş yaparak üyeliğini kullanabileceksin💖


Üyeliğin her ay otomatik olarak yenilenir. İstediğin zaman "Ayarlar"dan iptal edebilirsin. İptal ettiğinde kalan günlerin boyunca Flov Online'ı kullanmaya devam edebilirsin.


Bu paketi birine hediye olarak almak istiyorsan sayfanın sonundaki "Hediye Kartı Satın Al" linkine tıklayabilirsin 🌚 Hediye kartı satın aldığında sadece hediye edeceğin tutar senden tahsil edilir. Hediye ettiğin arkadaşın hediye bakiyesi bittiğinde erişimini devam ettirmek isterse kendisi ödeme yapmalıdır.


("Sabah Ritüeli Serisi" ve Flov Mantra'lar bu üyeliğe dahil değil, dilersen Premium üyeliklerden birine üyeliğini yükselterek tüm içeriklere erişim alabilirsin.)

Toplam
₺239,00
/ay